nieuwsbericht

Lustrum 2024

25 maart 2024

Liefste DWARS’ers,

Met de blik op de toekomst zetten we ons iedere dag in voor een mooiere wereld. En dit doen we als afdeling al bijna tien jaar! In 2024 kijken we juist terug naar het verleden en vieren we het 10-jarig bestaan van onze prachtige afdeling, een lustrum! πŸ₯³

Bericht van de LustrumCommissie:

Gelukkig lustrumjaar! In 2024 is onze afdeling alweer tien jaar oud! Om dat te vieren hebben we als lustrumcommissie ontzettend leuke plannen voor dit jaar, en die willen we graag alvast met jullie delen.Β We gaan vier supertoffe activiteiten organiseren. Zet deze alvast in je agenda, en deel ze ook met je DWARSe vrienden:

πŸ’‘14 maart: we trappen af met een gezellige pubquiz (mΓ©t nieuweleden-intro) over de geschiedenis van onze afdeling, DWARS en GroenLinks, met alleen maar winnaars!
🌊4 mei: een leerzame en actieve middag over zee en strand, waar we eerst van een interessante spreker leren over het zeemilieu en hoe we dit kunnen beschermen, en voor wie kan en wil we ook zelf nog even uitwaaien en het strand op gaan ruimen.
πŸͺ»21 juni: een feestelijk midzomerfestival! Met muziek, sfeer en lekkers
πŸ’ƒπŸ»2 november: we sluiten het jaar af met een gala! Op het gala vol gezelligheid zullen we terugblikken op tien mooie jaren DWARS Leiden-Haaglanden, met ook een moment voor het goede doel

Naast deze leuke activiteiten delen we dit jaar ook leuke ervaringen uit onze Leidse-Haaglandse archieven. Heb jij mooie herinneringen aan onze afdeling? Stuur een mailtje naar lustrumcommissie.leiden-haaglanden@dwars.org

Tot op de lustrumactiviteiten!!

Veel liefs,
De lustrumcommissie