Nieuwsberichten

Veganisme handboek DWARS Groningen

15 mei 2018

Bij DWARS Groningen eten we sinds de oprichting van de afdeling uitsluitend vegetarisch. Wij denken dat het nog wel een stapje verder kan! Veganisme wordt steeds normaler, en wordt ook onder de leden van onze afdeling steeds populairder. Wij staan als bestuur compleet achter de idealen die gepaard gaan met een veganistische levensstijl, en we willen deze dan ook onder onze leden aanmoedigen. Daarom hebben we een handboekje gemaakt om kennis te maken met veganisme! Veel leesplezier en eet smakelijk!

Gerelateerd Nieuws

Nieuwsberichten

Kamp voor de rechten van de vluchteling

Niet ver van onze mooie stad speelt zich een humanitaire ramp af. In Ter Apel slapen vluchtelingen i…

19 september 2022
Nieuwsberichten

DWARS Groningen zoekt een penningmeester!

Lijkt het jou leuk om samen met het bestuur verantwoordelijk te zijn voor het draaiende houden van o…

14 oktober 2021
Nieuwsberichten

DWARS Groningen introduceert een buddysysteem!

Ben jij nieuw lid bij DWARS Groningen? Of lijkt het je gewoon leuk om actiever te worden en andere D…

12 september 2021