Nieuwsberichten

DWARS Groningen heeft twee nieuwe bestuursleden

23 december 2016

Op woensdag 21 december hebben wij onze tweede AAV van dit jaar georganiseerd. Tijdens deze AAV zijn twee nieuwe bestuursleden ingehamerd en één bestuurslid ingehamerd. Wij feliciteren Anandi Postma en Esther Bos met hun benoeming en bedanken Niels Hoogerheide voor zijn inzet als penningmeester het afgelopen half jaar. Daarbij is een visiestuk besproken die ons bestuur heeft geschreven. In dit visiestuk heeft het afdelingsbestuur de toekomst van onze afdeling uitgekristalliseerd. Als gast was Nienke Homan aanwezig, onze gedeputeerde van de provincie Groningen.

Gerelateerd Nieuws

Nieuwsberichten

DWARS Groningen zoekt een penningmeester!

Lijkt het jou leuk om samen met het bestuur verantwoordelijk te zijn voor het draaiende houden van o…

14 oktober 2021
Nieuwsberichten

DWARS Groningen introduceert een buddysysteem!

Ben jij nieuw lid bij DWARS Groningen? Of lijkt het je gewoon leuk om actiever te worden en andere D…

12 september 2021
Nieuwsberichten

DWARS Groningen zoekt bestuursleden!

DWARS Groningen is per direct op zoek naar twee nieuwe bestuursleden! Het gaat om de functies Extern…

04 oktober 2020