Bestuurshistorie

Bestuur Lucas Brinkhuis III:

Sinds 25-02-2022
Voorzitter: Lucas Brinkhuis
Secretaris: Midas Finkers
Penningmeester: Thomas de Jong
Algemeen bestuurslid: Matthijs Brinkhuis
Vicevoorzitter: Matthijs Brinkhuis

Bestuur van de Beek I:

Sinds 29-04-2021
Voorzitter: Laura van de Beek
Secretaris: Midas Finkers
Penningmeester: Michiel van Mierlo
Campagne & Communicatie: Michiel van Mierlo
Vicevoorzitter: Michiel van Mierlo
Algemeen bestuurslid: Anne Christina Faber

Bestuur van Straaten II.II:

Sinds 02-03-2021
Voorzitter: Jarno van Straaten
Secretaris: Midas Finkers
Penningmeester: Michiel van Mierlo
Campagne & Communicatie: Oscar Lawson
Vicevoorzitter: Lykle Maatje

Bestuur Van Straaten II:

Sinds 11-07-2020
Voorzitter: Jarno van Straaten
Secretaris: Midas Finkers
Penningmeester: Merijn Orsel
Campagne & Communicatie: Oscar Lawson
Vicevoorzitter: Lykle Maatje
Algemeen bestuurslid: Michiel van Mierlo

Interim Bestuur Van Straaten I:

07-05-2020 tot 11-07-2020
Voorzitter: Jarno van Straaten
Secretaris: Hannah Emmens
Penningmeester: Rick Wolters
Politiek secretaris: Jarno van Straaten
Algemeen bestuurslid Activiteiten: Kevin Becking
Algemeen bestuurslid PJP en DMM: Sal Waterman
Algemeen bestuurslid Ledenbinding en diversiteit: Lykle Maatje
Algemeen bestuurslid: Quinten Kwadijk

Bestuur Kwadijk I:

08-09-2019 tot 07-05-2020
Voorzitter: Quinten Kwadijk
Secretaris: Hannah Emmens
Penningmeester: Rick Wolters
Politiek secretaris en vicevoorzitter: Jarno van Straaten
Algemeen bestuurslid Activiteiten: Kevin Becking
Algemeen bestuurslid PJP en DMM: Sal Waterman
Algemeen bestuurslid Ledenbinding en diversiteit: Lykle Maatje

Bestuur Mathijs Brinkhuis I

29-09-2018 tot 08-09-2019
Voorzitter: Mathijs Brinkhuis
Secretaris: Paula Geurtzen
Penningmeester en vicevoorzitter: Thomas de Jong
Campagneleider: Laura van de Beek

Bestuur Lucas Brinkhuis II

07-10-2017 tot 29-09-2018
Voorzitter: Lucas Brinkhuis
Secretaris: Jarno van Straaten
Penningmeester en vicevoorzitter: Thomas de Jong
Algemeen bestuurslid en DMM: Willemijn Luiten
Tijdelijk algemeen bestuurslid Buitengebied: Dorise van Driel

Bestuur Lucas Brinkhuis I

04-02-2017 tot 07-10-2017
Voorzitter: Lucas Brinkhuis
Secretaris: Joris Kuijper
Penningmeester: Eva Droogh